Sjakk-NM for ungdom

Hvem vant Sjakk-NM for ungdom?

Søk på siden

Totalt antall deltakere:
Kilde: Informasjon og påmelding direkte i Turneringsservice
PGN:
CA: | CO

U26| 20-26 år | 7 runder | 3 deltakere
3,0 | Carl Marcus Eckholdt – Grenland USK
2,5 | Yaro Germiani – Eiker SKU
1,0 | Oskar Erland Fossaas – Grenland USK

A | 17-19 år | 7 runder | 15 deltakere
5,5 | Max Moe Pedersen – Hell SKU
5,0 | FM Shazil Shehzad – Stavanger SKU
5,0 | Aleksander Stolp – Asker SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 39 deltakere
7,0 | Sergey Eliseev – OSSU
5,5 | Peder Marcus Aamodt – Vestby USK
5,0 | William Alexander Olsen – Bærum SU

C | 13-14 år | 7 runder | 55 deltakere
6,0 | Teodor Tenfjord Engelsen – Søråshøgda SSL
5,5 | David Mindestrømmen Simonsen – Smeaheia SS
5,5 | William Arntzen Walgren – Bærum SU

D | 12 år | 9 runder | 37 deltakere
7,5 | Jiabao Eivind Ji – Hell SKU
7,5 | Alec Bernhoftsen-Banks – Nordstrand SKU
6,5 | Fredrik Elsness – Dragulf OUSK

E | 11 år | 9 runder | 30 deltakere
8,0 | Lauritz Nissen Hellerud – 1911U
7,5 | Sophie Damiano – Stavanger SKU
6,5 | August Solbu – Tromsø SKU

F | 10 år | 9 runder | 38 deltakere
8,5 | Astor Moe Marstad – Dragulf OUSK
7,0 | Tommy Matysiak – Dragulf AUSK
6,0 | Birk Braaten – Dragulf AUSK

G | 9 år og yngre | 9 runder | 57 deltakere
8,5 | William Olsen – Dragulf AUSK
8,0 | Michael Mortensen – Dragulf AUSK
7,0 | Thea Alexandra Homtako – Lørenskog SKU

Totalt antall deltakere: 274
Kilde: TS | Bergensjakk| Tromsøsjakk
PGN: Lichess
CAIA Hans Olav Lahlum | COIA Truls R. Jørgensen

U26| 20-26 år | 7 runder | 8 deltakere
7,0 | GM Johan-Sebastian Christiansen – Molde SKU
5,0 | Leander Eriksen – Greveløkka SKU
5,0 | Sigve Hølleland – Masfjoren SKU

A | 17-19 år | 7 runder | 17 deltakere
5,5 | Mathias Lind Schouten – Tromsø SKU
5,5 | Ask Amundsen – Sørum SKU
4,5 | Leo Moen Eidet – Molde SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 25 deltakere
6,0 | Saad Abobaker Elmi – Bærum SU
5,5 | Shazil Shehzad – Stavanger SKU
5,5 | Eirik Strøm Austad – Brattås USK

C | 13-14 år | 7 runder | 45 deltakere
6,0 | FM Aksel Bu Kvaløy – Stavanger SKU
5,5 | Nicolai Maxime Østensen – Grenland USK
5,5 | Isak Vinh Brattgjerd – OSSU

D | 12 år | 9 runder | 36 deltakere
8,0 | Evsuld Myagmarsuren – Grenland USK
7,5 | Jiahao Eric Ji – Hell SKU
7,0 | David Mindestrømmen Simonsen – Jæren SKU

E | 11 år | 9 runder | 34 deltakere
7,5 | David Myrseth Nilsen – Nordstrand SKU
7,0 | Hallvard Foss Bjørnstad – Dragulf AUSK
6,5 | Sigurd H. Myny – Søråshøgda SSL

F | 10 år | 9 runder | 31 deltakere
9,0 | Eivind Jiabao Ji – Hell SKU
7,0 | Githiha Sathish – Stavanger SKU
6,5 | Fredrik Valstad Elsness – Dragulf OUSK

G | 9 år og yngre | 9 runder | 52 deltakere
7,5 | Noah Jullum Amundsen – Grenland USK
7,0 | Adam Statkiewicz – Stavanger SKU
7,0 | Astor Moe Maurstad – Dragulf OUSK

Totalt antall deltakere: 248
Kilde: TS | Bergensjakk | Tromsøsjakk | FB
PGN: Partier
CAIA Monica Lauvik Fjellstad | COTor Wetle Hoem

U26| 20-26 år | 7 runder | 11 deltakere
6,0 | Yngve Götestam Fossheim – Bergens SKU
5,0 | Sigve Hølleland – Masfjorden SKU
4,5 | Snorri Vikanes Bjarnason – Bergens SKU

A | 17-19 år | 7 runder | 16 deltakere
6,0 | Andreas Skrede Hausken
5,0 | Benjamin Halvorsen
5,0 | Håkon Hembre Helgøy

B | 15-16 år | 7 runder | 34 deltakere
6,0 | Saad Abobaker Elmi – Bærum SU
5,5 | FM Mathias Unneland – Aalesunds SLU
5,5 | John Oommen – Kristiansand SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 35 deltakere
6,5 | Aksel Bu Kvaløy – Stavanger SKU
5,5 | Sergey Eliseev – Smeaheia SS
5,5 | Eirik Strøm Austad – Brattås USK

D | 12 år | 9 runder | 31 deltakere
8,0 | Teodor Tenfjord Engelsen – Søråshøgda SSL
7,0 | Nicolai Maxime Østensen – Grenland USK
7,0 | Isak Vinh Brattgjerd – OSSU

E | 11 år | 9 runder | 35 deltakere
8,0 | Jiahao Eric Ji – Hell SKU
7,5 | Håvard Haug – OSSU
6,5 | David M Simonsen – Smeaheia SS

F | 10 år | 9 runder | 27 deltakere
6,5 | David Myrseth Nilsen – Dragulf OUSK
6,5 | Sigur H. Myny – Søråshøgda SSL
6,5 | Aksel Bjøntegaard Straus – Søråshøgda SSL

G | 9 år og yngre | 9 runder | 45 deltakere
8,0 | Sophie Damiano – Stavanger SKU
8,0 | Birk Braaten – Dragulf OUSK
7,0 | Jiabao Eivind ji – Hell SKU

Totalt antall deltakere: 234
Kilde: TS
PGN: PGN
CA: IA Tom Eriksen  CO: Ole Johan Valaker

U26| 20-26 år | 7 runder | 4 deltakere
4,5 | Bjørn Robert Løvoll Unhjem – Molde SKU
3,5 | Karl Oskar Magnus Holm – Hell SKU
3,5 | Vebjørn M. Leonhardsen – Bærum SSU

A | 17-19 år | 7 runder | 15 deltakere
5,5 | FM Gunnar Lund – Tromsø SKU
5,5 | FM Mads Vestby-Ellingsen – Tromsø SKU
5,5 | FM Eivind Olav Risting – 1911U

B | 15-16 år | 7 runder | 37 deltakere
6,5 | FM Noam Aviv Vitenberg – 1911U
6,0 | Sondre Lillestøl Melaa – OSSU
5,0 | Isak Sjøberg – Nordstrand SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 67 deltakere
7,0 | FM Elham Abdulrauf – OSSU
5,5 | Mathias Unneland – Aalesunds SLU
5,5 | Shazil Shehzad – Smeaheia SS

D | 12 år | 9 runder | 32 deltakere
6,0 | Sergey Eliseev – Smeaheia SS
5,0 | Amelia Nordquelle – Nordstrand SKU
5,0 | Axel Tunsjø – OSSU

E | 11 år | 9 runder | 34 deltakere
7,0 | William Alexander Olsen – Bærum SSU
6,0 | Vetle Bjørge Strand – Fredrikstad SSU
5,0 | Oskar Steen – OSSU

F | 10 år | 9 runder | 41 deltakere
6,0 | Louis Khoo-Thwe – OSSU
6,0 | Isak Vinh Brattgjerd – OSSU
5,5 | Villum Brevick Kierulf – Konnerud SKU

G | 9 år og yngre | 9 runder | 73 deltakere
6,5 | Jiahao Eric Ji – Hell SKU
6,0 | Evsuld Myagmarsuren – Tromsø SKU
6,0 | Victor Lindstad – Nordstrand SKU

Totalt antall deltakere: 303
Kilde: TS | FB | Bergensjakk | YouTube
PGN:
CA: IA Hans Olav Lahlum  CO: 

U26| 20-26 år | 7 runder | 5 deltakere
5,5 | Bjørn Robert Løvoll Unhjem – Molde SKU
3,5 | Vebjørn M Leonhardsen – Bærum SSU
3,0 | Mathias Sætre – Haukås SSL

A | 17-19 år | 7 runder | 15 deltakere
5,0 | Sara Næss – Vålerenga USK
5,0 | Andreas Fossan – Stavanger SKU
4,5 | Håkon Abeland Myrheim – Stavanger SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 35 deltakere
6,0 | Isak Sjøberg – Nordstrand SKU
5,5 | FM Andreas G. Tryggestad – Nordstrand SKU
5,0 | Abyl Kizatbay – Stavanger SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 59 deltakere
6,0 | Sander Fuglestein – Sevland SKU
6,0 | Noam Aviv Vitenberg – 1911U
5,5 | Elham Abdrlauf – OSSU

D | 12 år | 9 runder | 38 deltakere
7,5 | Shazil Shehzad – Smeaheia SS
7,0 | Gunnar Brandshaug Dale – Bærum SSU
6,0 | Eivind Grunt Kreken – Nordstrand SKU

E | 11 år | 9 runder | 33 deltakere
8,0 | Sergey Eliseev – Smeaheia SS
7,5 | Axel Tunsjø – OSSU
6,5 | Sverre Lye – Smeaheie SS

F | 10 år | 9 runder | 26 deltakere
9,0 | Aksel Bu Kvaløy – Stavanger SKU
6,5 | Wiliam Aleksander Olsen – Bærum SSU
6,5 | Oskar Steensen – OSSU

G | 9 år og yngre | 9 runder | 58 deltakere
9,0 | Nicolai Østensen – Klyve SK
7,0 | Isak Vinh Brattgjerd – OSSU
7,0 | Eivind Jiabao Ji – Rosenborg SKU

Totalt antall deltakere: 269
Kilde: TS | TV Haugaland | Tromsøsjakk
PGN:
CA: IA Tom Eriksen  CO: 

A | 17-26 år | 6 runder | 22 deltakere
5,5 | FM Erlend Mikalsen – Alta SKU
5,0 | FM Johannes Haug – Nordstrand SKU
4,0 | Erlend Kyrkjebø – Stavanger SKU

B | 15-16 år | 6 runder | 35 deltakere
5,0 | Mads Vestby-Ellingsen – Tromsø SKU
5,0 | Gunnar Lund – Tromsø SKU
5,0 | FM Andreas G. Tryggestad – Nordstrand SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 61 deltakere
6,5 | Jens Evang Ingebretsen – OSSU
6,0 | Isak Sjøberg – Nordstrand SKU
6,0 | Noam Aviv Vitenberg – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 52 deltakere
5,5 | Shazil Khan Shehzad – Smeaheia SS
5,5 | Mathias Unneland – Aalesunds SLU
5,5 | Mathias Lind Schouten – Tromsø SKU

E | 11 år | 7 runder | 30 deltakere
6,0 | Gunnar Brandshaug Dale
6,0 | Torbjørn Valvåg
5,0 | Livia Lindstad

F | 10 år | 7 runder | 31 deltakere
6,5 | Aksel Bu Kvaløy
6,5 | Axel Tunsjø
5,0 | Olav Trannum

G | 9 år og yngre | 7 runder | 69 deltakere
6,5 | Lykke-Merlot Helliesen – Caissa ungdom
6,0 | Kristoffer Wang Strømhaug – Rosenborg SKU
6,0 | Isak Brattgjerd – OSSU

Totalt antall deltakere: 313
Kilde: TS | Tromsøsjakk | Altaposten
PGN:
CA: IA Tom Eriksen  CO: 

A | 17-26 år | 6 runder | 25 deltakere
5,0 | Karl Juriloo – Trondheim SFU
4,5 | Ole Emil Frisvold – Bergens SKU
4,5 | Martin Saltvedt – Stavanger SKU

B | 15-16 år | 6 runder | 34 deltakere
5,5 | FM Sondre Merkesvik – Bergens SKU
5,0 | FM Johannes Haug – Nordstrand SKU
5,0 | Endre Machlik – Tromsø SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 59 deltakere
6,5 | Andreas Garberg Tryggestad – Nordstrand SKU
6,0 | Mads Vestby-Ellingsen – Tromsø SKU
5,5 | Andre Nielsen – Alta SKU

D | 12 år | 7 runder | 43 deltakere
6,0 | David Nesse – Smeaheia SS
6,0 | Jens Evang Ingebretsen – OSSU
5,5 | Noam Aviv Vitenberg – 1911U

E | 11 år | 7 runder | 40 deltakere
6,0 | Andreas Tenold
5,5 | Mathias Unneland
5,5 | Linnea Garberg Tryggestad 

F | 10 år | 7 runder | 29 deltakere
6,5 | Shazil Shehzad
5,5 | Torbjørn Valvåg
5,5 | Aksel Bu Kvaløy

G | 9 år og yngre | 7 runder | 51 deltakere
6,5 | Axel Tunsjø – OSSU
6,0 | Sergey Eliseev – Smeaheia SS
5,5 | Fredrik Aasen – OSSU

Totalt antall deltakere: 313
Kilde: TS | FB | YouTube | Harstad Tidende
PGN:
CA: FA Erling Skjelstad CO: Torbjørn Dahl

A | 17-26 år | 6 runder | 28 deltakere
5,0 | IM Johan-Sebastian Christiansen
4,5 | Sigve Hølleland
4,5 | Henrik Øie Løbersli

B | 15-16 år | 6 runder | 44 deltakere
5,0 | FM Johannes Haug
5,0 | Eskil Ekeland Grønn
5,0 | Eivind X. Djurhuus

C | 13-14 år | 7 runder | 57 deltakere
6,0 | Tor Fredrik Kaasen
6,0 | Andre Nielsen
5,5 | Sigurd Kjelsbøl Huse

D | 12 år | 7 runder | 54 deltakere
6,0 | Isak Sjøberg
5,5 | Afras Mansoor
5,5 | Tobias Lang Nilsen

E | 11 år | 7 runder | 52 deltakere
7,0 | Nicholas Sunde – Søråshøgde SSK
5,5 | Jens Evang Ingebretsen – Holmestrand SKU
5,5 | Julian A. Munk – Stavanger SKU

F | 10 år | 7 runder | 62 deltakere
6,5 | Ole-Christian Kran – OSSU
6,0 | Andreas Tenold – Nordstrand SKU
5,5 | Max Dahl – 1911U

G | 9 år og yngre | 7 runder | 98 deltakere
6,5 | Aksel Bu Kvaløy – Stavanger SKU
6,0 | Linnea Larre – OSSU
6,0 | Axel Tunsjø – OSSU

Totalt antall deltakere: 380
Kilde: TS | YouTube
PGN:
CO: Ole Johan Valaker CA: IA Tom Eriksen

A | 17-26 år | 6 runder | 26 deltakere
5,5 | Sigve Hølleland – Masfjorden SKU
5,5 | Erlend Kyrkjebø – Stavanger SKU
4,5 | Henrik Øie Løbersli – Kristiansund SKU

B | 15-16 år | 6 runder | 31 deltakere
5,5 | FM Lars Oskar Hauge – OSSU
5,0 | Cornelius Kvendseth – Nordstrand SKU
5,0 | Benjamin Haldorsen – Bergens SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 69 deltakere
6,5 | Eivind X. Djurhuus – Nordstrand SKU
6,5 | Endre Machlik – Tromsø SKU
5,5 | Eivind Olav Risting – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 61 deltakere
6,5 | Andreas Garberg Tryggestad – Nordstrand SKU
6,5 | Daniel Nordquelle – Nordstrand SKU
5,5 | Abyl Kizatbay – Stavanger SKU

E | 11 år | 7 runder | 52 deltakere
6,5 | Isak Sjøberg
5,5 | Sondre Piiksi
5,5 | William Sandberg Olsen

F | 10 år | 7 runder | 62 deltakere
7,0 | Afras Mansoor
6,0 | Julian Munk
5,5 | Jens Evang Engebretsen

G | 9 år og yngre | 7 runder | 56 deltakere
6,5 | Ole-Christian B. Kran – OSSU
6,0 | Max Dahl – 1911U
6,0 | Hugo Røste – Hamar SKU

Totalt antall deltakere: 414
Kilde: TS | NRK
PGN: PGN
CA/CO: FA Roar Nærheim

A | 17-26 år | 6 runder | 21 deltakere
5,5 | Stian Johansen – Alta SKU
5,0 | Elise Forså – Tromsø SKU
5,0 | Henrik Storesund – OSSU

B | 15-16 år | 6 runder | 26 deltakere
6,5 | Johan-Sebastian Christiansen – Vålerenga SKU
5,0 | Henrik Øie Løbersli – Kristiansund SKU
5,0 | Kjell Håkon Lien – Tyristrand SSK

C | 13-14 år | 7 runder | 62 deltakere
6,5 | Sebastian Mihajlov – OSSU
6,0 | Eivind X. Djurhuus – Nordstrand SKU
5,5 | Sondre Merkesvik – Bergens SKU

D | 12 år | 7 runder | 26 deltakere
7,0 | Daniel Nordquelle – Nordstrand SKU
6,0 | Andreas Garberg Tryggestad – Nordstrand SKU
5,0 | Eivind Bruaset – Trondheim SFU

E | 11 år | 7 runder | 49 deltakere
6,5 | Andre Nielsen – Alta SKU
6,0 | Tor Fredrik Kaasen – Tromsø SKU
5,5 | Maria Næss – Tiger USK

F | 10 år | 7 runder | 38 deltakere
6,0 | Bjørn Robertsen – Moss SKU
5,5 | Isak Sjøberg – Nordstrand SKU
5,5 | Sondre Piiksi – Moss SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 56 deltakere
6,5 | Linnea Garberg Tryggestad – Nordstrand SKU
5,5 | Jens Evang Ingebretsen – Holmestrand SKU
5,5 | Live Jørgensen Skigelstrand – Stavanger SKU

Totalt antall deltakere: 278
Kilde: TS | Youtube 1 | YouTube 2 | NRK
PGN:
CO/CA:
IA Øystein Brekke

A | 17-26 år | 6 runder | 20 deltakere
6,0 | Kenneth Hamre
5,5 | Erlend Mikalsen
5,0 | Fredrik Beer Jacobsen

B | 15-16 år | 6 runder | 26 deltakere
6,0 | Snorre Rygg
5,5 | Håkon N. Nordstrøm
5,0 | Jon Machlik

C | 13-14 år | 7 runder | 37 deltakere
6,5 | Lars Oskar Hauge – OSSU
5,5 | Kjell Håkon Lien – Nordstrand SKU
5,0 | Samuel Riiser – OSSU

D | 12 år | 7 runder | 35 deltakere
6,0 | Eivind Olav Risting – 1911U
5,5 | Lukas Ranaldi – 1911U
5,5 | August Berntsen Øybø – 1911U

E | 11 år | 7 runder | 27 deltakere
6,0 | Odin Nikolai Heier – OSSU
5,5 | Daniel Nordquelle – Nordstrand SKU
5,5 | Yngve Götestam Fossheim – Lindern SKU

F | 10 år | 7 runder | 54 deltakere
7,0 | Andre Nielsen – Alta SKU
6,0 | Aleksander Flæsen – Stavanger SKU
6,0 | Marcus hidle-Bahreini – Stavanger SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 51 deltakere
6,0 | Ingrid Skaslien – Tiger SKU
6,0 | Bjørn Robertsen – Caissa ungdom
6,0 | Thyra Kvendseth – Nordstrand SKU

Totalt antall deltakere: 250
Kilde: TS | YouTube 1| YouTube 2
PGN:
CO: CA:

A | 17-26 år | 6 runder | 17 deltakere
6,0 | FM Daniel J. Kovachev – OSSU
5,0 | Anders Hobber – NTGU
5,0 | Even Thingstad – Modum SKU

B | 15-16 år | 6 runder | 34 deltakere
6,5 | Henning Kjøita – 1911U
6,0 | Stian Johansen – Moss SKU
5,0 | Trym Daniel rødvik – Ridabu SSL

C | 13-14 år | 7 runder | 39 deltakere
6,5 | Kristian Stuvik Holm – Ridabu SSL
6,0 | Lars Oskar Hauge – OSSU
5,0 | Erik Skålnes – Bergens SKU

D | 12 år | 7 runder | 45 deltakere
6,5 | Johannes Haug – Nordstrand SKU
6,0 | Sebastian Mihajlov – OSSU
5,5 | Armin Gholami – OSSU

E | 11 år | 7 runder | 42 deltakere
6,5 | Eivind X. Djurhuus
6,0 | Martin Bergsjø Østby
5,5 | Endre Machlik

F | 10 år | 7 runder | 38 deltakere
6,5 | Andreas Garberg Tryggestad
5,5 | Yngve Fossheim
5,5 | Aleksander Fossan

G | 9 år og yngre | 7 runder | 68 deltakere
6,5 | Andre Nielsen – Alta SKU
6,0 | Abyl Kizatbay – Stavanger SKU
6,0 | William S. Olsen – Moss SKU

Totalt antall deltakere: 283
Kilde: TS
PGN:
CO: CA:
IA Johs R Kjeken

A | 17-26 år | 7 runder | 20 deltakere
5,0 | Kristoffer Madland – Stavanger SKU
5,0 | CM Inge Sandstad Skrondal – Akademisk SKU
5,0 | Jon Kristian Haarr – Stavanger SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 34 deltakere
6,0 | Anders Hobber – Porsgrunn SKU
5,5 | Erlend Kyrkjebø – Stavanger SKU
5,0 | Stian Johansen – Moss SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 52 deltakere
7,0 | Peter Flermoen – Harstad SKU
5,5 | Eivind Aartun – Stavanger SKU
5,5 | Henning Kjøita – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 35 deltakere
6,5 | Aryan Tari – OSSU
6,0 | Lars Oskar Hauge – OSSU
5,5 | Sebastian Mihajlov – OSSU

E | 11 år | 7 runder | 33 deltakere
6,5 | Benjamin Imsrud – Caissa ungdom
5,5 | Didrik Braathen – Nordstrand SKU
5,0 | Eskil Ekeland Grønn – OSSU

F | 10 år | 7 runder | 35 deltakere
6,5 | Johannes Haug – Nordstrand SKU
6,0 | Endre Machlik – Tromsø SKU
5,5 | Sondre Merkesvik – Bergens SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 51 deltakere
6,5 | Arman K. Ghaderi – Byåsen BSK
6,0 | Elias Haukenes – Hamar SKU
5,5 | Aleksander Fossan – Stavanger SKU

Totalt antall deltakere: 263
Kilde: TS | sjakk.net
PGN:
CO/CA:
IA Øystein Brekke

A | 17-26 år | 7 runder | 19 deltakere
6,0 | Nicolai Getz – OSSU
5,0 | Abdulla M. Muhsen – Bergens SKU
4,5 | Vegar Koi Gandrud – Veien SSK

B | 15-16 år | 7 runder | 31 deltakere
6,0 | Pål Andreas Hansen – Verdal SLU
5,5 | Benjamin Arvola – Tromsø SKU
5,0 | Anders Hobber – Brattås SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 55 deltakere
6,5 | Stian Johansen – Fredrikstad FUS
6,0 | Gregor Taube – 1911U
5,5 | Henning Kjøita – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 28 deltakere
6,5 | Kristian Stuvik Holm – Ridabu SSL
6,0 | Martin Nilsen – Stavanger SKU
5,5 | Johan Salomon – Nordstrand SKU

E | 11 år | 7 runder | 34 deltakere
6,0 | Sander Lange Berge – 1911U
5,5 | Samuel Riiser – OSSU
5,5 | Kjell Håkon Lien – Tyristrand SSK

F | 10 år | 7 runder | 39 deltakere
6,5 | Sebastian Mihajlov – OSSU
6,0 | Benjamin Haldorsen – Bergens SKU
5,5 | Ulrik Olsen – OSSU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 66 deltakere
6,5 | Johannes Haug – Nordstrand SKU
6,0 | Sondre Merkesvik – Bergens SKU
6,0 | Arman K. Ghaderi – Byåsen BSK

Totalt antall deltakere: 272
Kilde: TS
PGN:
CO:
CA:  IA Erling Skjelstad

A | 17-26 år | 7 runder | 12 deltakere
5,5 | Nicolai Getz – OSSU
5,0 | FM Kjetil Stokke – Bergens SKU
5,0 | Kristoffer Madland – Stavanger SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 23 deltakere
5,5 | Jon Kristian Haarr – Solås/Ålgård SSL
5,5 | Joachim B. Nilsen – Bergens SKU
5,0 | Benjamin Arvola – Tromsø SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 39 deltakere
6,0 | David Lange – 1911U
6,0 | Jathavan Suntharalingam – OSSU
5,5 | Pål Andreas Hansen – Verdal SLU

D | 12 år | 7 runder | 23 deltakere
6,5 | Peter Flermoen – Harstad SKU
5,5 | Gregor Taube – 1911U
5,5 | Torgeir Kjøita – 1911U

E | 11 år | 7 runder | 19 deltakere
6,0 | Johan Salomon – Nordstrand SKU
5,5 | Martin Nilsen – Stavanger SKU
5,0 | Sander Pettersen – 1911U

F | 10 år | 7 runder | 28 deltakere
6,5 | Aryan Tari – Asker SKU
6,0 | Lars Oskar Hauge – OSSU
5,5 | Kristian Stuvik Holm – Hamar SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 38 deltakere
6,5 | Armin Gholami
5,5 | Ulrik Olsen
5,5 | Sebastian Mihajlov

Totalt antall deltakere: 182
Kilde: TS | Tromsøsjakk
PGN:
CO:
CA: IA Trond Romsdal 

A | 17-26 år | 7 runder | 15 deltakere
6,5 | Kjetil Stokke
5,0 | Inge S. Skrondal
4,5 | Anders G. Hagen

B | 15-16 år | 7 runder | 40 deltakere
7,0 | Lasse Østebø Løvik
5,5 | Jon Kristian Haarr
5,5 | Kristoffer Madland

C | 13-14 år | 7 runder | 52 deltakere
6,5 | Katrine Tjølsen – Bergens SKU
6,0 | Frode Olav O. Urkedal – 1911U
5,5 | John Fredrik Åsvang – Tromsø SKU

D | 12 år | 7 runder | 32 deltakere
6,5 | Peter Flermoen – Harstad SKU
6,0 | Eivind Sæteren Bertsen – Nordstrand SKU
5,5 | Anders Thingstad – Modum SKU

E | 11 år | 7 runder | 40 deltakere
6,5 | Andreas Jansen – Bergens SKU
6,0 | Henning Kjøita – 1911U
5,5 | Johannes Høva Bøhler – 1911U

F | 10 år | 7 runder | 28 deltakere
6,0 | Aryan Tari – Asker SKU
6,0 | Johan Salomon – Nordstrand SKU
5,5 | Jarani Suntharalingam – OSSU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 38 deltakere
6,5 | Samuel Riiser
6,0 | Lars Oskar Hauge
6,0 | Marius Eriksen

Totalt antall deltakere: 265
Kilde: TS | sjakk.net
PGN:
CO:
CA:

A | 17-26 år | 7 runder | 21 deltakere
6,5 | Kristian Sørensen – Fana SKU
5,0 | Ellen Øen Carlsen – Bærum SKU
5,0 | Thomas Bryn – Molde SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 37 deltakere
6,5 | FM Jon Ludvig Hammer – OSSU
6,0 | Kristoffer Madland – Stavanger SKU
5,0 | Johannes Kvisla – 1911U

C | 13-14 år | 7 runder | 51 deltakere
6,5 | Frode Olav O. Urkedal – 1911U
6,0 | Katrine Tjølsen – Bergens SKU
5,5 | Even Thingstad – Modum SKU

D | 12 år | 7 runder | 55 deltakere
6,5 | Anders Hobber – Brattås USK
6,0 | David Lange – Follo SKU
5,0 | Jens Hjorth Kjølberg – 1911U

E | 11 år | 7 runder | 48 deltakere
6,5 | Tor Botheim – 1911U
6,0 | Raksha Ratan (Oslo)
5,0 | Anders Thingstad Modum SKU

F | 10 år | 7 runder | 48 deltakere
7,0 | Peter Flermoen – Harstad SKU
6,0 | Egil Aa. Fjeldheim – Nordstrand SKU
5,0 | Reid Erik Friberg – Brattås SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 52 deltakere
7,0 | Aryan Tari – Stavanger SKU
6,0 | Kjetil Andås – Masfjorden SKU
6,0 | Johan Salomon – Nordstrand SKU

Totalt antall deltakere: 312
Kilde: TS
PGN:
CO:
CA: IA Hans Olav Lahlum 

A | 17-26 år | 7 runder | 15 deltakere
7,0 | GM Kjetil A. Lie – Brattås SKU
_,_ | Daniel Hersvik – Bergens SKU
_,_ | Bertil Svendsen – Kragerø SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 21 deltakere
6,0 | Jon Ludvig Hammer – OSSU
5,5 | Mats Bergvoll – Tromsø SKU
3,0 | Ingar Edvarsen – Drammen SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 60 deltakere
6,0 | Lasse Østebø Løvik – Stavanger SKU
6,0 | Jon Kristian Haarr – Solås/Ålgård SSL
5,0 | Vegar Koi Gandrud – Hønefoss SKU

D | 12 år | 7 runder | 44 deltakere
6,0 | Frode O. Urkedal – 1911U
6,0 | Even Thingstad – Modum SKU
5,0 | Andreas Strand – Modum SKU

E | 11 år | 7 runder | 41 deltakere
6,5 | Odd Martin Guttulsrud – 1911U
5,5 | Ingeborg Bjurholt – Bærum SKU
3,5 | John-Andre Sundvoll – Veien SKU

F | 10 år | 7 runder | 38 deltakere
7,0 | Jathavan Suntharalingam – OSSU
5,5 | Tor Botheim – 1911U
5,0 | Anders Thingstad – Modum SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 52 deltakere
6,5 | Jakob O. Grande – OSSU
6,0 | Johan Salomon – Nordstrand SKU
4,0 | Jørgen Nes – Modum SKU

Totalt antall deltakere: 271
Kilde: DT
PGN:
CO:
CA:

A | 17-26 år | 7 runder | 25 deltakere
6,0 | Torstein Bae – 1911U
5,0 | Øystein Bøyum Fossum – Drammens SKU
5,0 | Karl Fredrik Ekeberg – Asker SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 25 deltakere
6,5 | Ørnulf Stubberud – OSSU
6,5 | Mats Bergvoll – Tromsø SKU
5,0 | Stefan Randjelovic – Nordstrand SKU

C | 13-14 år | 7 runder | 63 deltakere
7,0 | Jon Ludvig Hammer – OSSU
5,5 | Jonatan Ekelund Time – Sevland SKU
5,5 | Johannes Luangtep Kvisla – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 41 deltakere
6,5 | Jon Kristian Haarr – Solås/Ålgård SSL
5,5 | Even Thingstad – Modum SKU
5,5 | Katrine Tjølsen – Bergens SKU

E | 11 år | 7 runder | 41 deltakere
6,0 | Frode O. Urkedal – 1911U
6,0 | Levi Andre Tallaksen – Brattås SKU
6,0 | Bendik B. Øybø – 1911U

F | 10 år | 7 runder | 47 deltakere
6,5 | Anders Hobber – Brattås SKU
6,0 | Anders Thingstad – Modum SKU
5,5 | Rolf Brage Lafton – Sørum SKU

G | 9 år og yngre | 7 runder | 68 deltakere
6,5 | Jathavan Suntharalingam – OSSU
6,0 | Tor Botheim – 1911U
4,0 | Fredrik B. Jacobsen – Veien SKU

Totalt antall deltakere: 298
Kilde: Førsteraden og DT
PGN:
CO:
Odd Jonar Lensebakken CA: Johs R Kjeken

A | 17-26 år | 7 runder | 35 deltakere
6,0 | Kjetil A. Lie – Telemark
5,0 | Torstein Bae – Oslo
5,0 | Kjetil Stokke – Hordaland

B | 15-16 år | 7 runder | 30 deltakere
6,0 | Ørnulf Stubberud – Oslo
5,5 | Øystein Bøyum Fossum – Buskerud
5,5 | Håkon Astrup – Oslo

C | 13-14 år | 7 runder | 55 deltakere
7,0 | Jon Ludvig Hammer – Oslo
5,5 | Anders Hagen – Hedmark
5,0 | Daniel P Jacobsen – Oslo

D | 12 år | 7 runder | 46 deltakere
6,0 | Line Jin Jørgensen – Rogaland
6,0 | Kai Inge Esbensen – Oslo
5,5 | Vegar Koi Gandrud – Buskerud

E | 11 år | 7 runder | 43 deltakere
6,5 | Endre Larsplass – Oslo
5,5 | Morten Lillehagen – Oslo
5,5 | Lasse Østebø Løvik – Rogaland

F | 10 år | 7 runder | 44 deltakere
7,0 | Frode Olav O. Urkedal – Oslo
6,0 | Even Thingstad – Buskerud
5,5 | Katrine Tjølsen – Hordaland

G | 9 år og yngre | 7 runder | 68 deltakere
6,5 | Anders Thingstad – Buskerud
6,0 | Tor Botheim – Oslo
5,5 | Anders Hobber – Telemark

Totalt antall deltakere: 321
Kilde: Førsteraden
PGN:
CO/CA:

A | 17-26 år | 7 runder | 25 deltakere
6,0 | Kjetil A. Lie – Brattås SKU
5,0 | Carl Fredrik Ekeberg – Asker SKU
5,0 | Espen Lie – Brattås SKU

B | 15-16 år | 7 runder | 25 deltakere
6,5 | Inge S. Skrondal – Akademisk SKU
6,0 | Øystein Bøyum Fossum – Drammens SKU
5,0 | Mads Ribe | OSSU

C | 13-14 år | 7 runder | 59 deltakere
6,5 | Øystein Bøyum Fossum – Drammens SKU
6,0 | Jørgen Flo – Nordstrand SKU
5,5 | William Magnor – 1911U

D | 12 år | 7 runder | 42 deltakere
7,0 | Jon Ludvig Hammer – OSSU
6,0 | Fredrik Helness – Nordstrand SKU
5,5 | Daniel P. Jacobsen – Nordstrand SKU

E | 11 år | 7 runder | 52 deltakere
6,0 | Jonatan E. Time – Sevland SKU
5,5 | Emil Mona – Orkdal SKU
5,5 | Sondre Waage Tofte – Stavanger SKU

F | 10 år | 7 runder | 45 deltakere
6,5 | Endre Larsplass – 1911U
6,0 | Lasse Østebø Løvik – Stavanger SKU
5,5 | Brage Eggen – (Oslo)

G | 9 år og yngre | 7 runder | 57 deltakere
6,5 | Bendik B. Øybø – 1911U
5,5 | Frode O. Urkedal – 1911U
5,5 | Andre Warland – Stavanger SKU

Totalt antall deltakere: 305
Kilde: Førsteraden
PGN:
CO/CA:

A | 17-26 år | 7 runder | 25 deltakere
6,0 | Kjetil A. Lie – Telemark
6,0 | Torstein Bae – Oslo
5,5 | Harald Borchgrevink – Hordaland

B | 15-16 år | 7 runder | 22 deltakere
6,5 | Geir Sune Tallaksen – Telemark
5,0 | Marte Egeland – Rogaland
5,0 | Erik Eliassen – Rogaland

C | 13-14 år | 7 runder | 49 deltakere
6,5 | Øystein B. Fossum – Buskerud
5,5 | Inge S Skondal – Oslo
5,0 | Ørnulf Stubberud – Oslo

D | 12 år | 7 runder | 42 deltakere
7,0 | Magnus Carlsen – Akershus
6,0 | Jon Ludvig Hammer – Oslo
5,5 | Atle Bøyum Fossum – Buskerud

E | 11 år | 7 runder | 27 deltakere
6,0 | Fredrik Helsness – Oslo
5,5 | Audun B. Fløtten – Buskerud
5,5 | Daniel Pitz Jacobsen – Oslo

F | 10 år | 7 runder | 37 deltakere
7,0 | Kai Inge Esbensen – Oslo
5,5 | Morgan Amundsen – Telemark
5,5 | Jonathan E Time – Rogaland

G | 9 år og yngre | 7 runder | 57 deltakere
6,0 | Brage Ekrem – Oslo
6,0 | Bendik B. Øybø – Oslo
5,5 | Endre Larsplass – Oslo

Totalt antall deltakere: 245
Kilde: Årsberetning | Drammens Tidende | Førsteraden
PGN:
CO/CA:

A | 17-25 år | 6 runder | 28 deltakere
5,0 | Kjetil A. Lie – Telemark
4,5 | Harald B Borchgrevink – Hordaland
4,5 | Flemming Christenson – Oslo

B | 15-16 år | 6 runder | 32 deltakere
5,5 | Magne Sagafoss – Telemark
4,5 | Henrik Sørensen – Hordaland
4,5 | Geir Sune Tallaksen – Vest-Agder

C | 13-14 år | 6 runder | 40 deltakere
5,0 | Øystein Edvardsen – Buskerud
5,0 | Askild Bryn – Oppland
5,0 | Daniel J Kovachev – Oslo

D | 11-12 år | 7 runder | 78 deltakere
6,0 | Ørnulf Stubberud – Oslo
6,0 | Atle Bøyum Fossum – Buskerud
6,0 | Claes Storm Hanssen – Oslo

E | 0-10 år | 7 runder | 73 deltakere
6,0 | Magnus Carlsen – Akershus
6,0 | Jon Ludvig N Hammer – Oslo
6,0 | Johannes Kvisla – Oslo

Totalt antall deltakere: 251
Kilde:  Førsteraden
PGN:
CO/CA:

A | 17-25 år | 6 runder | 26 deltakere
5,5 | Harald B Borchgrevink – Hordaland
5,0 | Jens Lunnan Hjort – Oslo
5,0 | Dagfinn Snarheim – Rogaland

B | 15-16 år | 6 runder | 27 deltakere
5,0 | Espen Lie – Telemark
5,0 | Martin Østtveit – Oslo
5,0 | Joachim Berg-Jensen – Telemark

C | 13-14 år | 6 runder | 33 deltakere
5,5 | Geir Sune Tallaksen – Vest-Agder
5,5 | Espen Sodha – Rogaland
4,5 | Amund Teigum – Oslo

D | 11-12 år | 9 runder | 72 deltakere
8,0 | Vegard Aanestad – Rogaland
7,5 | Atle Bøyum Fossum – Buskerud
7,0 | Inge S. Skrondal – Oslo

E | 0-10 år | 9 runder | 61 deltakere
8,0 | Sigmund Reppen – Hedmark
7,0 | Johannes Kvisla – Oslo
7,0 | Adrian Becher – Buskerud

Totalt antall deltakere: 219
Kilde:  Førsteraden
PGN:
CO/CA:

Norgesmesterskap i sjakk for barn og ungdom

Top